NAUJIENOS

Akcija ,,Darom 2018"

2018 m. balandžio 20 d. mūsų mokyklos mokiniai dalyvavo akcijoje ,,Darom 2018", kuri Lietuvoje vyksta jau vienuolikti metai. Mažesnieji rinko šiukšles mokyklos teritorijoje, didesnieji ,,švarino" pakeles Ručiūnų kaimo link ir per Trakų kaimą Naujasodžio link, o vyriausieji tvarkė stadiono aplinką ir genėjo medžius mokyklos sode.
Gera tokią gražią pavasario dieną matyti savo darbo rezultatus - švarią aplinką...

Lietuvių k. vyr. mokytoja Nijolė Matulevičienė

Pažintinė gamtos ir tiksliųjų mokslų diena

2018 m. balandžio 19 d. vyko pažintinė gamtos ir tiksliųjų mokslų diena, kurią organizavo biologijos vyr.mokytoja Vida Dautartienė ir matematikos mokytoja Julita Ivanauskienė. Šios dienos tikslas buvo skatinti mokinius domėtis gamtos ir matematikos mokslais, ugdyti moksleivių kūrybiškumą, loginį mąstymą, gebėjimą atlikti nestandartines užduotis.

Renginyje dalyvavo 5 – 10 klasių mokiniai. Jie kūrė plakatus Žemės dienai, pasakas apie vandenį ir jas iliustravo, sprendė sudoku, dėliojo paveikslus iš geometrinių figūrų bei sudarė kryžiažodį „Aplinkosauga“. Mokiniai noriai įsitraukė į veiklą, buvo susidomėję, kūrybiškai atliko užduotis, jas pristatė  ir buvo apdovanoti.

Džiaugiamės mokinių bendravimu ir bendradarbiavimu, išmone ir kūrybiškumu.

 

Biologijos vyr. mokytoja Vida Dautartienė

Konferencija ,,Mano projektas"

2018 m. balandžio 17 d. mokyklos trečios klasės mokiniai Kajus Keliauskas, Gustis Matulevičius, Dangiras Trušinas dalyvavo respublikinėje mini konferencijoje ,,Mano projektas" Upninkų pagrindinėje mokykloje. Konferencijoje be Jonavos rajono mokyklų dar dalyvavo ir Širvintų rajono Gelvonių pagrindinės mokyklos mokiniai. Mūsų mokinukai pristatė projektą ,,Kulva - Abraomo Kulviečio gimtinė". Visi konferencijos dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais ir atminimo dovanėlėmis.

Pradinio ugdymo vyr. mokytoja Rūta Dainienė

Mažųjų Velykėlės

2018 m. kovo 30 dieną mokykloje vyko rajoninė etnokultūros popietė ,,Mažųjų Velykėlės". Atvyko Ruklos J. Stanislausko mokyklos daugiafunkcio centro, Barupės mokyklos, Panoterių P. Vaičiūno mokyklos, Bukonių mokyklos daugiafunkcio centro 1-4 klasių mokiniai. Visi šventės dalyviai pasveikino vieni kitus su artėjančiomis Velykomis savo pasirodymais: dainelėmis, šokiais, eilėraštukais, sceninėmis kompozicijomis. Savo gebėjimus vaikučiai parodė atlikdami kūrybines užduotis, ridendami margučius. Šventės vedantieji, trečios klasės mokiniai Dangiras Trušinas ir Vėjas Jarmulavičius, dalino gerą nuotaiką ne tik mokiniams, bet ir mokytojams. Mokyklos direktorė Renata Špokienė svečius apdovanojo padėkos raštais ir asmeninėmis dovanomis.

Pradinio ugdymo vyr. mokytoja Rūta Dainienė

Teatro diena ir Talentų šou

2018 m. kovo 30 d. mokykloje vyko pažintinė Teatro diena bei Talentų šou. Minėdami švedų rašytojos A. Lindgren 110 - ąsias gimimo metines, mokiniai vaidino knygos ,,Pepė Ilgakojinė" ištraukas. Dar mokyklos foje nematė tiek Pepių! Visos šešios... Viena iš jų pagrindinė (buvusi mokyklos mokinė Evelina Pipiraitė) visas likusias subūrė aplink save, susipažino iš arčiau ne tik su Pepėmis, bet ir su jų draugais, kurie vaidino, kaip Pepė daikteliauja, ieško džiūgenos, nenori išvykti iš Vilų Vilaitės, kaip Pepei sekasi mokykloje ne tik mokytis, bet ir pačiai egzaminuoti. Visos Pepės buvo apdovanotos nominacijomis: Linksmoji Pepė, Iškalbingoji Pepė, Švelnioji Pepė, Ryškioji Pepė, Žaismingoji Pepė.
O kad išsiaiškintų, kuri Pepė yra visų geriausia, vedančioji surengė joms konkursą, kuriame reikėjo šokti, kurti eiles, vaidinti, atlikti kitas užduotis. Geriausia Pepe vienbalsiai buvo išrinkta Ilma Bieliauskaitė (8 kl.). Jai atiteko pagrindinis saldusis prizas - šakotis.
O už geriausią spektaklį pereinamąją taurę pernai laimėję aštuntokai šiemet įteikė penktokams.

Renginio pabaigoje vyko 5-10 klasių talentų konkursas. Deja, dalyvių sulaukėme ne tiek daug. Savo talentus parodė tik patys drąsiausi: Kevinas Bartušas (7 kl.) repavo, Ignas Ivaškevičius (8 kl.) deklamavo prozos ištrauką, Lina Danilevičiūtė (10 kl.) piešė ant rankos, Ieva Radionovaitė (10 kl.) pasidalijo šventinių keksiukų receptu ir pavaišino šiais skanumynais, o Arnas Vaitkevičius (10 kl.) parodė triukus su kortomis. Visi talentų šou dalyviai buvo apdovanoti rėmėjų šakočiais.

Lietuvių k. vyr. mokytoja Nijolė Matulevičienė


Daugiau įrašų...

Jonavos rajono Kulvos Abraomo Kulviečio mokykla

Kauno g. 7, Kulvos k., Kulvos sen., Jonavos rajonas, LT-55350. Telefonas: (8-349) 49 445