NAUJIENOS

Turizmo šventė Barupės mokykloje

2018 m. gegužės 22 d. mūsų mokyklos mokinių komanda vyko į Barupės mokyklą dalyvauti Turizmo šventėje. Dėkojame šiai mokyklai už bendradarbiavimą ir už tradicine tapusią šventę, kurioje sudalyvaujame kasmet.

Geografijos mokytoja Miglė Jakštienė

Pradinių klasių mokinių kelionė

2018 m. gegužės 17 d. 3, 4 klasės mokiniai vyko į CURIOCITY –  vaikų edukacinį pramogų centrą. Ten vaikų laukė, suteikė daug žinių ir teigiamų emocijų skrydis erdvėlaiviu į kosmosą, greitosios pagalbos ekipažo iššūkiai, kliūčių ruožas virš degančios ugnikalnio lavos, čiuožimas vaivorykšte, liepsnojančio namo gelbėjimas, detektyvinių situacijų narpliojimas, radijo laidų įrašų studija, kulinarinių užsiėmimų klasė, atskiros būrelių ir gimtadienių erdvės, renginių amfiteatras ir daugybė kitų galimybių žaisti, patirti, išmokti, pajausti! Savo įspūdžius užbaigėme žiūrėdami kino filmą ,,Lino: nuotykiai katino kailyje".

Pradinio ugdymo vyr. mokytoja Rūta Dainienė

Būk vasarą saugus

2018 m. gegužės 16 dieną  Jonavos miesto ir rajono priešmokyklinio ugdymo  bei 1 – 2 klasių vaikus Vaikų ir jaunimo visapusiško lavinimo centras pakvietė į Jonavos sporto areną dalyvauti praktiniame pramoginiame renginyje ,,Būk vasarą saugus“. Vaikams buvo primintos saugaus elgesio gatvėje bei vandenyje taisyklės, papasakota, kaip elgtis, jei draugą šalia ištiko bėda.  Lauke laukė pažintinės stotelės. Vaikai apžiūrėjo sportinius, gaisrinės pagalbos, policijos, karinius bei kitus automobilius, noriai lipo į gaisrininkų mašiną, matavosi  kariškių šalmus ir tyrinėjo jų amuniciją bei kariškos kuprinės turinį. Vaikus linksmino policininkas šuniukas Amsis bei dryžuotasis zebriukas.

Saugios vasaros vaikams  linkėjo renginio ambasadoriai. Visi renginio dalyviai grįžo su atminimo dovanėlėmis. Šventę užbaigė organizatorių palinkėjimas būti vasarą saugiems ir gausybės trispalvių balionų skrydis į dangų.

Tikimės, kad mūsų mokiniai vasarą bus saugūs!

 

Pradinio ugdymo vyr. mokytojos Jolita Ajutienė ir Skirmantė Pilsudskienė

INFORMACIJA IKIMOKYKLINIO IR PRIEŠMOKYKLINIO UGDYMO GRUPIŲ TĖVELIAMS

Informuojame, kad ikimokyklinio ugdymo grupės nevykdys ugdymo proceso 2018 m. liepos, rugpjūčio mėn. Tėvų pageidavimu, 2018 m. liepos mėn. ugdytiniai nukreipiami į Jonavos vaikų lopšelį - darželį ,,Žilvitis".

Priešmokyklinio ugdymo grupė pagal Jonavos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2017 m. rugsėjo 19 d. įsakymu Nr. 13 B - 1719 patvirtintą PUG modelį nevykdys ugdymo proceso 2018 m. birželio, liepos, rugpjūčio mėn.

Motinos dienos šventė

2018 m. gegužės 4 d. Motinos dienos šventę Kulvos Abraomo Kulviečio mokyklos ikimokyklinukai, mamos, tėveliai ir auklėtojos minėjo Kulvos kultūros centre. Visus susirinkusiuosius pasveikino kultūros centro meno vadovė Valerija Degutienė , o netrukus „Zuikučių“ ir „Boružėlių“ grupių vaikučiai užėmė savo, atlikėjų, vietas salėje. Savo pasirodymą daina „Mamai“ pradėjo vyresniųjų vaikučių grupė. Dainas mamytėms traukė ir mažieji „Zuikučiai“. Vėliau pakviesti auklėtojos Kristinos Chaladauskienės visi šventės dalyviai žaidė žaidimą su parašiutu. Nepamirštos liko ir močiutės - joms eilėraštį padeklamavo auklėtojos Vaidos Grušeckienės ugdytiniai. Jie, vadovaujami meninio ugdymo pedagogės Daivos Zolubaitės-Deksnienės, dar atliko ir linksmą „Vabalų polką“. „Ančiukų“ šokio ritmu mamytės kartu su vaikučiais guminėmis pėdutėmis šokavo įsiamžinti nuotaikingai nuotraukai. Mamos gavo dar vieną užduotį - skambant dainai „Tu numegzk man mamą kelią“ nupiešti kelią savo vaikams ant didžiulio ištiesto lapo. Dar vienas eilėraštukas, bendras šokis ir mažieji jau buvo pasiruošę įteikti savo gamintus atvirukus mamytėms, o vyresnieji vaikučiai įteikė ir savo pieštus mamų portretus.
Dėkojame mamoms ir visiems susirinkusiems bei prisidėjusiems prie puikios nuotaikos šią dieną.

Ikimokyklinio ugdymo auklėtoja Kristina Chaladauskienė

Daugiau įrašų...

Jonavos rajono Kulvos Abraomo Kulviečio mokykla

Kauno g. 7, Kulvos k., Kulvos sen., Jonavos rajonas, LT-55350. Telefonas: (8-349) 49 445