NAUJIENOS

Europos judumo savaitė

Kulvos Abraomo Kulviečio mokykloje 2018 m.rugsėjo 17-21 dienomis vyko renginiai Europos judumo savaitei paminėti. Ji prasidėjo nuo pačių mažiausių mokyklos mokinukų, kurie dalyvavo paspirtukų varžybose „ Gero vėjo“. Visą savaitę ilgųjų pertraukų metu mokiniai šoko pagal JUST DANCE programą, kur 5 klasės mokiniai neužleido lyderių pozicijų. Judumo savaitės pabaigą vainikavo kamuolio mušinėjimo konkursas, kur visos klasės varžėsi dėl „ PIKO“ picerijos įsteigto prizo. Po atkaklios kovos prizą laimėjo 10 klasės mokiniai.

Kūno kultūros mokytoja metodininkė Gražina Pranckevičienė

Edukacinė pasaulio pažinimo pamoka

2018 m. rugsėjo 17 dieną su 4-os klasės mokiniais pasaulio pažinimo pamoką pravedėme Karolio ir Sandros Matulevičių ūkyje. Vaikai ne tik pamatė įspūdingus naminius paukščius, gyvūnus, bet ir linksmai juos pamaitino. O nematytos daržovės suintrigavo ir pačius gudriausius. Visi supratome, kad ūkininko darbas sunkus, bet vaisiai tikrai saldūs - valgėme tikrą lietuvišką arbūzą.

Pradinio ugdymo vyr. mokytoja Rūta Dainienė

Mokslo metų pradžios šventė

2018 m. rugsėjo 3 diena. Štai ir vėl nuskambėjo pirmasis rugsėjo skambutis Kulvos Abraomo Kulviečio mokykloje. Jam aidint į foje sugužėjo pasipuošę, besišypsantys mokinukai, jų tėveliai, seneliai ir globėjai. Su mokslo metų pradžia visus sveikino ir sėkmingų mokslo metų linkėjo mokyklos direktorė Renata Špokienė, svečiai: Kulvos parapijos klebonas Raimundas Kazaitis, Jonavos r. švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Vytautas Žebrauskas, Kulvos bendruomenės pirmininkė Karolina Petrenčiuk - Naujokienė bei Kulvos kultūros centro direktorė Virginija Petrenčiuk. Visų dėmesys buvo nukreiptas į 12 pirmokėlių. Juos pasveikino dešimtokai, o direktorė įteikė pirmokams ir priešmokyklinio ugdymo grupės vaikučiams Jonavos savivaldybės dovanas - elektronines apyrankes. Atsidėkodami mažieji padeklamavo eilėraščių. Visus dalyvavusius šventėje linksmai nuteikė pradinių klasių muzikos būrelio mokinukai savo dainele bei dešimtokės - šokiu. Saldžiaisiais karoliais buvo apdovanotos 10 klasių vadovių. Septintokai į dangų paleido svajonių balionus.
Tikimės, kad prasidėjusi mokslo ir žinių kelionė bus sėkminga visai mokyklos bendruomenei.

Lietuvių k. vyr. mokytoja Nijolė Matulevičienė


Popietė ,,Europos vidury"

2018 m. gegužės 23 d. 7-10 kl. mokinių komanda vyko į Panoterių P. Vaičiūno pagrindinę mokyklą dalyvauti popietėje ,,Europos vidury". Mokiniai savo žinias ir gebėjimus pritaikė atlikdami netradicines įdomias geografijos ir anglų k. užduotis.

Geografijos mokytoja Miglė Jakštienė

Daugiau įrašų...

Jonavos rajono Kulvos Abraomo Kulviečio mokykla

Kauno g. 7, Kulvos k., Kulvos sen., Jonavos rajonas, LT-55350. Telefonas: (8-349) 49 445