NAUJIENOS

Solidarumo bėgimas

2018 m. spalio 8 dieną mokykloje vyko Solidarumo bėgimas. Didžiuojamės galėję prisidėti!
Ukrainos teritorijų okupacija - tai jau penktus metus iš eilės vykstantis karas, pareikalavęs tūkstančių gyvybių... Net ir trumpo atotrūkio nuo bauginančios kasdienybės ieškantys vaikai susiduria su pavojais: žaislais tampa minos, sprogmenų liekanos ir nepanaudota amunicija, palikta gyvenvietėse, kuriose kasdien laiką leidžia vaikai.
Dalis surinktų lėšų per solidarumo bėgimą bus skiriamos žaidimų aikštelių įrengimui!

Kūno kultūros mokytoja metodininkė Gražina Pranckevičienė

Mokytojų diena

2018 m. spalio 5 dieną mokykloje buvo suorganizuota šventė mokytojams. Skambėjo eilės, dainos, sukosi šokio poros. Pagaliau mokytojai turi ir savo himną, kurį sugiedojo, padedami dešimtokų, kurie pajuto mokytojo darbo skonį, vesdami pamokas mažiesiems.

Lietuvių k. vyr. mokytoja Nijolė Matulevičienė

Ekskursija į Panevėžio rajoną.

2018 m. spalio 4 dieną 2-4 klasių mokiniai vyko į Panevėžio rajoną. Ten aplankė ,,Linų muziejų", įsikūrusį sename vėjo malūne, sužinojo, kaip senovėje buvo apdirbami linai, pamatė iš linų suverptus siūlus, išaustus įvairių raštų rankšluosčius, užtiesalus, apžiūrėjo senovinius rakandus. Po to išvyka tęsėsi ,,Girinio take", kur mokiniai gilino žinias penkiose stotelėse, atliko užduotis. Pažintinio tako gale, Girinio trobelėje, visi pasigrožėjo paukščių ir žvėrelių nuotraukomis.

Pradinio ugdymo vyr. mokytoja Daiva Zolubaitė - Deksnienė

Europos kalbų diena

Šiandien, 2018 m. rugsėjo 26 - oji -  Europos kalbų diena.
Tradiciškai ji minima ir mūsų mokykloje – su dainomis, žaidimais, edukacinėmis pamokėlėmis ir konkursais. Šiais metais mūsų mokykla surengė Eurovizijos konkursą. Jį suorganizavo anglų kalbos vyresnioji mokytoja Dovilė Brazdeikė. Mokiniai dainavo anglų, vokiečių, lietuvių, latvių, net ir rusų kalbomis.
. Pirmos klasės mokiniai piešė oro balionus su valstybių vėliavomis. Antros klasės mokiniais dainavo dainelę net dviem kalbomis: rusiškai ir angliškai. Trečiokai dainavo latvišką dainelę, o ketvirtos klasės mokiniais skandavo vokišką skanduotę.
5 – 6 klasių mokiniai dainavo angliškai, septintokai - vokiškai,
aštuntokai - rusų kalba, 9 – 10 klasės mokiniai visus pralinksmino smagiomis lietuviškomis dainomis.
Konkursą laimėjo 5- tos klasės mokiniai.
Renginio pabaigoje vokiečių kalbos mokytoja Kristina Chaladauskienė 5 - 10 klasių mokinius pakvietė prie stalų ir atlikti viktorinos užduotis. Greičiausi visose trijose rungtyse buvo aštuntokai, nuo jų nedaug atsiliko kitų klasių atstovai, kruopštumu pasižymėjo penktokai. Mokiniai turėjo iš spalvotų lapų suklijuoti Europos valstybių vėliavas, Europos valstybių žemėlapyje surašyti trūkstamas kalbas bei trimis kalbomis parašyti gyvūnų pavadinimus. Dalyviai buvo apdovanoti saldžiaisiais prizais.

Anglų kalbos vyr. mokytoja Dovilė Brazdeikė ir vokiečių kalbos mokytoja Kristina Chaladauskienė

Lengvosios atletikos rudens krosas

2018 m. rugsėjo 25 dieną vyko Jonavos rajono mokinių lengvosios atletikos rudens krosas. Oras nelepino, tačiau gausi Kulvos Abraomo Kulviečio mokyklos komanda atvyko ne tik varžytis, tačiau ir nugalėti! Įvairiose amžiaus grupėse varžėsi net 19 sportininkų! Labai džiaugiamės visų pasiekimais. Sveikiname Danielių ir Juozą, iškovojusius prizines vietas!

Kūno kultūros mokytoja metodininkė Gražina Pranckevičienė

Daugiau įrašų...

Jonavos rajono Kulvos Abraomo Kulviečio mokykla

Kauno g. 7, Kulvos k., Kulvos sen., Jonavos rajonas, LT-55350. Telefonas: (8-349) 49 445