NAUJIENOS

Sudaryta Darbo taryba

2018 m. sausio 26 d. mokykloje vyko visų mokyklos bendruomenės narių balsavimas į Darbo tarybą. Remiantis rinkimų komisijos posėdžio protokolo Nr. 1 nutarimu, sudaryta Darbo taryba iš trijų narių: pirmininkės Nijolės Matulevičienės, sekretorės Rūtos Dainienės ir narės Daivos Mačiulienės.

Akcija Lietuvos šimtmečiui

Vasario mėn. pradinio ugdymo mokytojos nusprendė Lietuvos šimtmečiui papuošti pradinių klasių korpusą. Svarbiausias akcentas - akcija "Artėja Lietuvos šimtmetis - papuošk duris". Visų pradinių klasių durys stebina originalumu, kruopštumu. Ačiū visiems dalyvavusiems.

Pradinio ugdymo vyr. mokytoja Skirmantė Pilsudskienė

Lietuvos Valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimas Kulvoje

2018 m. vasario 15 d. Kulvoje prie parapijos namų buvo atidengta atminimo lenta 1919-1920 m. Nepriklausomybės kovų Kulvos seniūnijos Vyties kryžiaus kavalieriams ir savanoriams. Po šios ceremonijos Kulvos kultūros centre vyko iškilmingas minėjimas, kuriame skaitė pranešimą Kulvos Abraomo Kulviečio mokyklos istorijos mokytoja Neringa Petrusevičienė ir jos vadovaujami mokiniai parodė spektaklį. Mokiniai - artistai atkūrė Lietuvos istorijos faktus nuo Mindaugo laikų iki 1918 m. vasario 16 d., kai buvo paskelbta Lietuvos nepriklausomybė. Šaunuoliai mūsų mokiniai - aktoriai: Ignas Ivaškevičius, Danielius Nikišičevas, Rokas Čekanavičius, Arnas Vaitkevičius, Dija Vaitkevičiūtė, Aurika Vaitkevičiūtė, Kevinas Bartušas, Goda Mačiulytė, Emilė Skačkovaitė, Gerda Kairytė, Laurynas Gružauskas, Paulius Povilionis ir kt.

Lietuvių k. vyr.mokytoja Nijolė Matulevičienė

Valentino diena

2018 m. vasario 14 d.mokykloje buvo švenčiama Valentino diena, kurios metu buvo išrinkta saldžioji porelė. Renginyje iš viso dalyvavo 8 poros. Jos prisistatė meilės šūkiu, atsakė į testo klausimus, statė meilės statulą, sakė meilius žodžius, kūrė gražius sakinius, šoko, žaidė. Komisija geriausioms poroms ant šakelių kabino raudonas širdeles. Pasibaigus konkursui buvo labai nesunku išrinkti porą - nugalėtoją, nes viena šakelė pražydo gausiomis širdelėmis. Taigi saldžioji porelė tapo Emilė (6 kl.) ir Lukas (5 kl.). Jai buvo įteiktas kvietimas romantiškiems pietums, o kitos dalyvavusios porelės apdovanotos saldžiaisiais prizais. Renginio metu saldieji prizai buvo įteikti ir 5-10 klasių mokinių išrinktai simpatiškiausiai Valentinai Aurikai (7 kl.), simpatiškiausiam Valentinui Ignui (8 kl.) ir mylimiausiai anglų k. mokytojai Dovilei.

Lietuvių k. vyr.mokytoja Nijolė Matulevičienė

Daugiau įrašų...