NAUJIENOS

Netradicinė geografijos pamoka ,,Indija"

2017 m.lapkričio 29 d. 8-10 klasių mokiniams vyko netradicinė geografijos pamoka apie Indiją. Mokykloje apsilankė Jonavoje žinoma Anantbodh jogos ir Aikido studijos vadovė Tatjana bei jos vyras Satish Kumar. Svečiai mokiniams įdomiai pristatė Indijos šalį, supažindino su demografija, gamtos ypatumais, klimatu, mokė sanskrito kalbos, demonstravo nuotraukas ir vaizdo įrašus iš asmeninio archyvo, dalijosi patirtimi. Geografijos mokytojai padovanojo Indijos valstybės vėliavėlę. Mokiniai liko sužavėti. Nuoširdžiai dėkojame Tatjanai ir Satish, kad atvyko į mūsų mokyklą, nuoširdžiai bendravo, paskatino mokinius dar labiau domėtis kultūromis, mokytis geografijos ir kalbų.
Geografijos mokytoja Miglė Jakštienė

Paskaita Jonavos Krašto muziejuje

2017 m. lapkričio 28 d. 5, 7 klasių mokiniai klausėsi paskaitos ,,Linų ir kitų alternatyvinių pluoštinių augalų Lietuvoje panaudojimo galimybės".

Istorijos vyr. mokytoja Neringa Petrusevičienė

Kvadrato varžybos

2017 m. lapkričio 21 d. Jonavos kūno kultūros ir sporto centre vyko kaimo vietovių mokyklų 4-6 klasių mergaičių ir berniukų kvadrato varžybos. Mūsų berniukų komanda iškovojo III vietą (iš penkių komandų).

Kūno kultūros mokytojas Kęstutis Antanavičius

Netradicinė geografijos pamoka

2017 m. lapkričio 17 d. mokykloje vyko netradicinė geografijos pamoka 8 ir 10 klasių mokiniams, kurios metu buvo paminėta pasaulinė GIS diena. Mokiniai dalyvavo Eorientacinėse varžybose, kurias organizavo UAB ,,Hnit-Baltic" - geografinės informacinės sistemos lyderė Baltijos šalyse, internetinėje svetainėje www.maps.lt. Mokiniams puikiai sekėsi ,,keliauti" po Lietuvą ir atlikti užduotis, visi rado paskutinįjį objektą ir liko patenkinti savo dalyvavimu  netradicinėje veikloje.

Nuoširdžiai sveikiname 10 klasės mokinį Arną Vaitkevičių, nugalėjusį Eorientacinėse varžybose. Apdovanojimas Arnui atkeliaus tiesiai iš Hnit Baltic centro!
Arnai, mes didžiuojamės tavimi!

Geografijos mokytoja Miglė Jakštienė

Mokyklos prezidento rinkimai

2017 m. lapkričio 13 dieną mokykloje buvo paskelbta rinkimų į mokyklos prezidentus kampanijos pradžia. Keturi kandidatai pasiūlė savo veiklos programas. Jie surinko reikiamą rinkėjų parašų skaičių, vedė agitaciją. Lapkričio 17 d. įvyko rinkimai į mokyklos prezidentus. 5-10 klasių mokiniai 22 balsais išrinko 8 klasės mokinį Igną Ivaškevičių, kuris lapkričio 20 dieną buvo pasveikintas padėka. Mokyklos prezidentas padėkojo visiems, balsavusiems už jį, ir pažadėjo kartu su mokinių taryba bei visa mokyklos bendruomene spręsti iškilusias problemas. Dar kartą sveikiname naują mokyklos prezidentą Igną Ivaškevičių.

Daugiau įrašų...