NAUJIENOS

Jaunojo piliečio pamoka

Mūsų mokyklos pradinukai - aktyvūs Kultūros paso edukacinių renginių dalyviai. 2018 m. gruodžio 6 ir 7 dienomis jie viešėjo Istorinėje Lietuvos Respublikos Prezidentūroje Kaune. Ten vyko ,,Jaunojo piliečio pamoka". Mokiniams buvo pristatytas Lietuvos valstybės simbolis – herbas Vytis, paaiškinta jo atsiradimo istorija, teko surasti kuo daugiau valstybinių simbolių. Taip pat pristatytas Lietuvos valstybės himnas, jo atsiradimo istorija, pagarba ir elgesys giedant Tautišką giesmę. Vaikams labai patiko dėlioti Tautiškos giesmės dėlionę, kurioje įvairios figūros ir piešiniai atitiko giesmės žodžius. Šios pamokos metu buvo ugdomos pagrindinės tautinės vertybės: meilė tėvynei, atsakomybė už savo tautą ir valstybę, tautinė savigarba.

Pradinio ugdymo vyr. mokytoja Rūta Dainienė

Šauniausio aštuntoko konkursas

2018 m. lapkričio 30- oji Kulvos Abraomo Kulviečio mokyklai tapo labai džiugia diena, nes 8 kl. mokinys Danielius Nikišičevas Jonavos rajono šauniausio aštuntoko konkurse laimėjo trečiąją vietą. Tradiciniu tapęs konkursas vyko Jonavos r. Žeimių mokykloje - daugiafunkciame centre. Jo metu dėl šauniausio aštuntoko titulo varžėsi tik geriausieji, todėl kova buvo ir atkakli, ir permaininga. Danielius dėkoja ruoštis jam padėjusiems mokytojams ir klasės vadovei bei dalijasi su jais savo sėkme.

Socialinė pedagogė Neringa Jankauskaitė

Svečiavosi Vievio Jurgio Milančiaus pradinės mokyklos ketvirtokai

2018 m.lapkričio 29 dieną mūsų mokykloje svečiavosi Vievio Jurgio Milančiaus pradinės mokyklos ketvirtokai. Jie su mūsų ketvirtokais dalyvauja projekte ,,Mūsų krašto šviesuoliai". Svečiams pristatėme projektą apie Abraomą Kulvietį, aplankėme Kulvos parke vardinį akmenį, Kulviečio kapą - Obeliską, Jonavoje Abraomo Kulviečio paminklą. Pavasarį vyksime į Vievį, susipažinsime su knygnešiu Jurgiu Milančiumi.

Pradinio ugdymo vyr. mokytoja Rūta Dainienė

Ugdymo karjerai diena

2018 m. lapkričio 28 diena mokyklos pradinukams buvo ugdymo karjerai diena. Ji skirta veikloms, kurios mokiniams padeda pažinti save, profesijas bei ugdo juos karjerai. Mokiniai plačiau susipažino su kirpėjo, kepėjo, ūkininko ir statybininko profesijomis. Jas lygino, samprotavo apie reikalingumą. Vėliau gyvai bendravo su rašytoja Daiva Čepauskaite bei domėjosi jos karjeros vingiais.

Pradinio ugdymo vyr. mokytoja Daiva Zolubaitė- Deksnienė

Susitikimas su poete Daiva Čepauskaite

2018 m. lapkričio 28 dieną mokyklos 1-5 klasių mokiniai bei keli literatų būrelio nariai dalyvavo Kulvos seniūnijos bibliotekoje susitikime su poete, dramaturge, aktore Daiva Čepauskaite. Poetė pristatė savo pirmąją eilėraščių knygą vaikams – „Baisiai gražūs eilėraščiai“. Ketvirtokai šią knygelę buvo perskaitę ir šiandien ją pristatė, išsakė pirmuosius ispūdžius, padeklamavo labiausiai patikusius eilėraščius. Antrokai padainavo dainelę apie lietų. Poetė vos spėjo atsakinėti į mokinių pateiktus pačius įvairiausius klausimus.
Dėkojame bibliotekininkei Vitai už gražų vaikų susitikimą su nauja knyga...

Pradinio ugdymo vyr. mokytoja Laura Samulevičienė

Daugiau įrašų...

Jonavos rajono Kulvos Abraomo Kulviečio mokykla

Kauno g. 7, Kulvos k., Kulvos sen., Jonavos rajonas, LT-55350. Telefonas: (8-349) 49 445