Projektas ,,Rašto keliu..."

2018 m. spalio 19 dieną mokykloje vyko projektas ,,Rašto keliu...", skirtas A. Kulviečio 508 - osioms gimimo metinėms ir Kulvos mokyklos 117 m. sukakčiai paminėti. Ketvirtokai parodė projektą ,,Abraomui Kulviečiui-508". Jie priminė svarbiausius mūsų šviesuolio biografijos momentus bei pasigyrė savo atliktais kūrybiniais darbais. Vėliau mokyklos gimtadieniui 1-10 klasių mokiniai ruošė knygą ,,117 puslapių apie mokyklą", kurioje kiekvienas mokinys įsegė savo kūrybinį darbelį: vieni piešinį, kiti eilėraštį ar prisiminimą, treti - palinkėjimą. Projekto pabaigoje vyresnieji susirinko į protų mūšį, skirtą A. Kulviečio 508 - osioms gimimo metinėms ir Kulvos mokyklos 117 m. sukakčiai, bei paruošė plakatus, skirtus pirmojo istoriko Lietuvoje S. Daukanto 225 - osioms gimimo metinėms. Mažesnieji savo piešiniais papuošė mokyklos foje pagrindinį stendą.