Europos kalbų diena

Šiandien, 2018 m. rugsėjo 26 - oji -  Europos kalbų diena.
Tradiciškai ji minima ir mūsų mokykloje – su dainomis, žaidimais, edukacinėmis pamokėlėmis ir konkursais. Šiais metais mūsų mokykla surengė Eurovizijos konkursą. Jį suorganizavo anglų kalbos vyresnioji mokytoja Dovilė Brazdeikė. Mokiniai dainavo anglų, vokiečių, lietuvių, latvių, net ir rusų kalbomis.
. Pirmos klasės mokiniai piešė oro balionus su valstybių vėliavomis. Antros klasės mokiniais dainavo dainelę net dviem kalbomis: rusiškai ir angliškai. Trečiokai dainavo latvišką dainelę, o ketvirtos klasės mokiniais skandavo vokišką skanduotę.
5 – 6 klasių mokiniai dainavo angliškai, septintokai - vokiškai,
aštuntokai - rusų kalba, 9 – 10 klasės mokiniai visus pralinksmino smagiomis lietuviškomis dainomis.
Konkursą laimėjo 5- tos klasės mokiniai.
Renginio pabaigoje vokiečių kalbos mokytoja Kristina Chaladauskienė 5 - 10 klasių mokinius pakvietė prie stalų ir atlikti viktorinos užduotis. Greičiausi visose trijose rungtyse buvo aštuntokai, nuo jų nedaug atsiliko kitų klasių atstovai, kruopštumu pasižymėjo penktokai. Mokiniai turėjo iš spalvotų lapų suklijuoti Europos valstybių vėliavas, Europos valstybių žemėlapyje surašyti trūkstamas kalbas bei trimis kalbomis parašyti gyvūnų pavadinimus. Dalyviai buvo apdovanoti saldžiaisiais prizais.

Anglų kalbos vyr. mokytoja Dovilė Brazdeikė ir vokiečių kalbos mokytoja Kristina Chaladauskienė

Jonavos rajono Kulvos Abraomo Kulviečio mokykla

Kauno g. 7, Kulvos k., Kulvos sen., Jonavos rajonas, LT-55350. Telefonas: (8-349) 49 445