Mokslo metų pradžios šventė

2018 m. rugsėjo 3 diena. Štai ir vėl nuskambėjo pirmasis rugsėjo skambutis Kulvos Abraomo Kulviečio mokykloje. Jam aidint į foje sugužėjo pasipuošę, besišypsantys mokinukai, jų tėveliai, seneliai ir globėjai. Su mokslo metų pradžia visus sveikino ir sėkmingų mokslo metų linkėjo mokyklos direktorė Renata Špokienė, svečiai: Kulvos parapijos klebonas Raimundas Kazaitis, Jonavos r. švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Vytautas Žebrauskas, Kulvos bendruomenės pirmininkė Karolina Petrenčiuk - Naujokienė bei Kulvos kultūros centro direktorė Virginija Petrenčiuk. Visų dėmesys buvo nukreiptas į 12 pirmokėlių. Juos pasveikino dešimtokai, o direktorė įteikė pirmokams ir priešmokyklinio ugdymo grupės vaikučiams Jonavos savivaldybės dovanas - elektronines apyrankes. Atsidėkodami mažieji padeklamavo eilėraščių. Visus dalyvavusius šventėje linksmai nuteikė pradinių klasių muzikos būrelio mokinukai savo dainele bei dešimtokės - šokiu. Saldžiaisiais karoliais buvo apdovanotos 10 klasių vadovių. Septintokai į dangų paleido svajonių balionus.
Tikimės, kad prasidėjusi mokslo ir žinių kelionė bus sėkminga visai mokyklos bendruomenei.