Pradinių klasių mokinių kelionė

2018 m. gegužės 17 d. 3, 4 klasės mokiniai vyko į CURIOCITY –  vaikų edukacinį pramogų centrą. Ten vaikų laukė, suteikė daug žinių ir teigiamų emocijų skrydis erdvėlaiviu į kosmosą, greitosios pagalbos ekipažo iššūkiai, kliūčių ruožas virš degančios ugnikalnio lavos, čiuožimas vaivorykšte, liepsnojančio namo gelbėjimas, detektyvinių situacijų narpliojimas, radijo laidų įrašų studija, kulinarinių užsiėmimų klasė, atskiros būrelių ir gimtadienių erdvės, renginių amfiteatras ir daugybė kitų galimybių žaisti, patirti, išmokti, pajausti! Savo įspūdžius užbaigėme žiūrėdami kino filmą ,,Lino: nuotykiai katino kailyje".

Pradinio ugdymo vyr. mokytoja Rūta Dainienė