Būk vasarą saugus

2018 m. gegužės 16 dieną  Jonavos miesto ir rajono priešmokyklinio ugdymo  bei 1 – 2 klasių vaikus Vaikų ir jaunimo visapusiško lavinimo centras pakvietė į Jonavos sporto areną dalyvauti praktiniame pramoginiame renginyje ,,Būk vasarą saugus“. Vaikams buvo primintos saugaus elgesio gatvėje bei vandenyje taisyklės, papasakota, kaip elgtis, jei draugą šalia ištiko bėda.  Lauke laukė pažintinės stotelės. Vaikai apžiūrėjo sportinius, gaisrinės pagalbos, policijos, karinius bei kitus automobilius, noriai lipo į gaisrininkų mašiną, matavosi  kariškių šalmus ir tyrinėjo jų amuniciją bei kariškos kuprinės turinį. Vaikus linksmino policininkas šuniukas Amsis bei dryžuotasis zebriukas.

Saugios vasaros vaikams  linkėjo renginio ambasadoriai. Visi renginio dalyviai grįžo su atminimo dovanėlėmis. Šventę užbaigė organizatorių palinkėjimas būti vasarą saugiems ir gausybės trispalvių balionų skrydis į dangų.

Tikimės, kad mūsų mokiniai vasarą bus saugūs!

Pradinio ugdymo vyr. mokytojos Jolita Ajutienė ir Skirmantė Pilsudskienė