Motinos dienos šventė

2018 m. gegužės 4 d. Motinos dienos šventę Kulvos Abraomo Kulviečio mokyklos ikimokyklinukai, mamos, tėveliai ir auklėtojos minėjo Kulvos kultūros centre. Visus susirinkusiuosius pasveikino kultūros centro meno vadovė Valerija Degutienė , o netrukus „Zuikučių“ ir „Boružėlių“ grupių vaikučiai užėmė savo, atlikėjų, vietas salėje. Savo pasirodymą daina „Mamai“ pradėjo vyresniųjų vaikučių grupė. Dainas mamytėms traukė ir mažieji „Zuikučiai“. Vėliau pakviesti auklėtojos Kristinos Chaladauskienės visi šventės dalyviai žaidė žaidimą su parašiutu. Nepamirštos liko ir močiutės - joms eilėraštį padeklamavo auklėtojos Vaidos Grušeckienės ugdytiniai. Jie, vadovaujami meninio ugdymo pedagogės Daivos Zolubaitės-Deksnienės, dar atliko ir linksmą „Vabalų polką“. „Ančiukų“ šokio ritmu mamytės kartu su vaikučiais guminėmis pėdutėmis šokavo įsiamžinti nuotaikingai nuotraukai. Mamos gavo dar vieną užduotį - skambant dainai „Tu numegzk man mamą kelią“ nupiešti kelią savo vaikams ant didžiulio ištiesto lapo. Dar vienas eilėraštukas, bendras šokis ir mažieji jau buvo pasiruošę įteikti savo gamintus atvirukus mamytėms, o vyresnieji vaikučiai įteikė ir savo pieštus mamų portretus.
Dėkojame mamoms ir visiems susirinkusiems bei prisidėjusiems prie puikios nuotaikos šią dieną.

Ikimokyklinio ugdymo auklėtoja Kristina Chaladauskienė