Šventė ,,Šauniausia mama"

2018 m. gegužės 3 d. mokykloje vyko mamyčių šventė ,,Šauniausia mama". Jau prie durų kiekvienai mamytei mergaitės įteikė po keramikinę rožę. Už gėles ačiū keramikos būrelio vadovei Daliai Salestrinskaitei. Renginį vedė buvusi mokyklos mokinė Evelina Pipiraitė. Pradžioje mamytes pasveikino priešmokyklinukai ir 1-4 klasių mokiniai. Jie šoko, dainavo, deklamavo,įteikė mamytėms savo rankomis pagamintas dovanėles.
Pagrindinis šventės akcentas buvo šauniausios mamos konkursas. Jame dalyvavo 7 mamos su savo vaikučiais. Jos ir šūkį kūrė, ir juokingus nuotykius pasakojo, ir šoko, ir piešė, ir žaidimus žaidė. Visos pasirodė puikiai, todėl laimėjo draugystė. Mokinių komisija pripažino, kad visos mamytės šaunios, o šauniausia kiekvienam vaikui sava mamytė... Už aktyvų dalyvavimą kiekvienai buvo įteikta padėka.
Renginį užbaigė mokyklos literatų ir dramos būrelių narių suvaidintas nors ir šmaikštus, bet labai prasmingas spektakliukas ,,Mes - jūsų vaikai".
Ačiū organizatoriams, jų padėjėjams, ačiū visoms dalyvavusioms mamytėms, ačiū mokiniams...