Popietė ,,Knygų ir kūrybos pasaulyje"

2018 m. balandžio 27 d. į Kulvos seniūnijos biblioteką dalyvauti popietėje ,,Knygų ir kūrybos pasaulyje" sugužėjo priešmokyklinukai ir 1-4 klasių mokiniai.
Bibliotekininkė Vita Radionovienė pristatė populiarių knygelių autorę Astridą Lindgren, papasakojo apie rašytojos gyvenimą, supažindino su rašytojos kurtomis knygelėmis.

Priešmokyklinės grupės mergaitės „pavirto“ Pepėmis Ilgakojinėmis ir pašoko nuotaikingą ,,Pepės šokį". Pirmos klasės mokiniai atėjo perskaitę knygą ,,Pepė eina į mokyklą“, o savo įspūdžius perteikė piešiniais. Antrokai savo meniškais piešiniais pristatė knygą ,,Emilis iš Lionebergos". Trečiokai atėjo perskaitę knygą ,,Mijo, mano Mijo", pademonstravo piešinius ir papasakojo, ką perskaitė šioje knygoje. Ketvirtokai atpasakojo knygą ,,Rasmusas klajūnas“ ir pasigyrė savo piešiniais.
Už šią šaunią popietę dėkojame bibliotekos darbuotojai Vitai Radionovienei, pradinių klasių mokytojoms ir vaikučiams.

Priešmokyklinės grupės pedagogė Jolita Ajutienė