Pažintinė gamtos ir tiksliųjų mokslų diena

2018 m. balandžio 19 d. vyko pažintinė gamtos ir tiksliųjų mokslų diena, kurią organizavo biologijos vyr.mokytoja Vida Dautartienė ir matematikos mokytoja Julita Ivanauskienė. Šios dienos tikslas buvo skatinti mokinius domėtis gamtos ir matematikos mokslais, ugdyti moksleivių kūrybiškumą, loginį mąstymą, gebėjimą atlikti nestandartines užduotis.

Renginyje dalyvavo 5 – 10 klasių mokiniai. Jie kūrė plakatus Žemės dienai, pasakas apie vandenį ir jas iliustravo, sprendė sudoku, dėliojo paveikslus iš geometrinių figūrų bei sudarė kryžiažodį „Aplinkosauga“. Mokiniai noriai įsitraukė į veiklą, buvo susidomėję, kūrybiškai atliko užduotis, jas pristatė  ir buvo apdovanoti.

Džiaugiamės mokinių bendravimu ir bendradarbiavimu, išmone ir kūrybiškumu.

Biologijos vyr. mokytoja Vida Dautartienė