Mažųjų Velykėlės

2018 m. kovo 30 dieną mokykloje vyko rajoninė etnokultūros popietė ,,Mažųjų Velykėlės". Atvyko Ruklos J. Stanislausko mokyklos daugiafunkcio centro, Barupės mokyklos, Panoterių P. Vaičiūno mokyklos, Bukonių mokyklos daugiafunkcio centro 1-4 klasių mokiniai. Visi šventės dalyviai pasveikino vieni kitus su artėjančiomis Velykomis savo pasirodymais: dainelėmis, šokiais, eilėraštukais, sceninėmis kompozicijomis. Savo gebėjimus vaikučiai parodė atlikdami kūrybines užduotis, ridendami margučius. Šventės vedantieji, trečios klasės mokiniai Dangiras Trušinas ir Vėjas Jarmulavičius, dalino gerą nuotaiką ne tik mokiniams, bet ir mokytojams. Mokyklos direktorė Renata Špokienė svečius apdovanojo padėkos raštais ir asmeninėmis dovanomis.

Pradinio ugdymo vyr. mokytoja Rūta Dainienė