Teatro diena ir Talentų šou

2018 m. kovo 30 d. mokykloje vyko pažintinė Teatro diena bei Talentų šou. Minėdami švedų rašytojos A. Lindgren 110 - ąsias gimimo metines, mokiniai vaidino knygos ,,Pepė Ilgakojinė" ištraukas. Dar mokyklos foje nematė tiek Pepių! Visos šešios... Viena iš jų pagrindinė (buvusi mokyklos mokinė Evelina Pipiraitė) visas likusias subūrė aplink save, susipažino iš arčiau ne tik su Pepėmis, bet ir su jų draugais, kurie vaidino, kaip Pepė daikteliauja, ieško džiūgenos, nenori išvykti iš Vilų Vilaitės, kaip Pepei sekasi mokykloje ne tik mokytis, bet ir pačiai egzaminuoti. Visos Pepės buvo apdovanotos nominacijomis: Linksmoji Pepė, Iškalbingoji Pepė, Švelnioji Pepė, Ryškioji Pepė, Žaismingoji Pepė.
O kad išsiaiškintų, kuri Pepė yra visų geriausia, vedančioji surengė joms konkursą, kuriame reikėjo šokti, kurti eiles, vaidinti, atlikti kitas užduotis. Geriausia Pepe vienbalsiai buvo išrinkta Ilma Bieliauskaitė (8 kl.). Jai atiteko pagrindinis saldusis prizas - šakotis.
O už geriausią spektaklį pereinamąją taurę pernai laimėję aštuntokai šiemet įteikė penktokams.

Renginio pabaigoje vyko 5-10 klasių talentų konkursas. Deja, dalyvių sulaukėme ne tiek daug. Savo talentus parodė tik patys drąsiausi: Kevinas Bartušas (7 kl.) repavo, Ignas Ivaškevičius (8 kl.) deklamavo prozos ištrauką, Lina Danilevičiūtė (10 kl.) piešė ant rankos, Ieva Radionovaitė (10 kl.) pasidalijo šventinių keksiukų receptu ir pavaišino šiais skanumynais, o Arnas Vaitkevičius (10 kl.) parodė triukus su kortomis. Visi talentų šou dalyviai buvo apdovanoti rėmėjų šakočiais.