Baltų šalių literatūros savaitė

Mokykloje 2018 m. kovo 30- osios rytas prasidėjo pas pačius mūsų mažiausius ikimokyklinukus. Bibliotekininkė Zita Ragickienė supažindino vaikučius su kaimynine Latvija. Auklėtojos padėjėja Danutė Melnikova, gimusi, augusi ir gyvenusi Latvijoje,skaitė Anos Saksės pasaką ,,Vyšnia". Klausėmės latviškų dainelių ir lopšinių, šokome ratelį.
Vyresniųjų klasių mokiniams įžanginį žodį apie baltų šalių literatūros savaitės reikšmę tarė lietuvių kalbos mokytoja Irena Jaudzemienė. Mokiniai daug apie Latviją sužinojo žiūrėdami geografijos mokytojos Miglės Jakštienės paruoštas skaidres. Lietuvių kalbos mokytoja Nijolė Matulevičienė pravedė pamokėlę, kurioje mokėmės latviškų žodžių. Mokiniai skaitė ištraukas apie velykinius papročius Latvijoje, minė mįsles, žaidė latvišką žaidimą, dainavo lopšinę lietuvių ir latvių kalbomis. Renginį užbaigdami vieni kitiems linkėjome šiltų Šv. Velykų.

Bibliotekininkė Zita Ragickienė