Sportuok, mokykis, tobulėk

2018 m. kovo 21 dieną Ruklos Jono Stanislausko mokykloje-daugiafunkciame centre vyko Jonavos rajono bendrojo lavinimo mokyklų 6-8 klasių mokinių rusų (II-osios užsienio kalbos) ir kūno kultūros konkursas „Sportuok, mokykis, tobulėk“.
Konkurso tikslas - skatinti moksleivių motyvaciją mokytis užsienio kalbos (rusų k.) taikant netradicinius ugdymo metodus, skatinti bendradarbiavimą ir draugiškus santykius tarp rajono mokyklų. Konkursas, jau tapęs tradiciniu, vyko ketvirtą kartą. Pirmą kartą jame dalyvavo ir mūsų mokyklos septintų-aštuntų klasių mokiniai, besimokantys rusų kalbos ir galintys dalyvauti sportinėse varžybose - estafetėse.
Komandą sudarė šeši mokiniai: trys berniukai ir trys mergaitės. Jiems teko prisistatyti, dalyvauti rusų kalbos viktorinoje ir rungtis estafetėse. Susumavus rezultatus mūsų mokyklos komanda užėmė I–ąją vietą, jiems buvo įteikta organizatorių įsteigta atminimo taurė ir diplomai.
Aštuntos klasės mokiniui Ignui Ivaškevičiui buvo įteiktas ir šauniausio komandos dalyvio diplomas.
Su pergale sveikiname 8 klasės mokinius: Igną Ivaškevičių, Diją Vaitkevičiūtę, Ilmą Bieliauskaitę, Roką Vasiljevą, 7 klasės mokinius: Auriką Vaitkevičiūtę ir Danielių Nikišičevą.

Rusų kalbos vyr. mokytoja Jolanta Juškienė


Jonavos rajono Kulvos Abraomo Kulviečio mokykla

Kauno g. 7, Kulvos k., Kulvos sen., Jonavos rajonas, LT-55350. Telefonas: (8-349) 49 445