Minėjimas, skirtas Vydūno 150 - osioms gimimo metinėms

2018 m. kovo 22 dieną mokykloje vyko minėjimas, skirtas filosofo, rašytojo Vydūno 150 - osioms gimimo metinėms. Skambant Vydūno ,,Lietuvių giesmei", mokytoja Nijolė Matulevičienė ir buvusi mokyklos mokinė Evelina Pipiraitė supažindino su įdomiausiais rašytojo biografijos ir asmenybės momentais. Vėliau visų klasių mokiniai pristatė lietuvių kalbos dieną ruoštus plakatus įvairiomis temomis apie Vydūną: ,,Vydūno biografija", ,,Vydūno citatos apie žmogų", ,,Vydūno citatos apie tautą, tėvynę", ,,Vydūno filosofija", ,,Vydūno sveikos gyvensenos patarimai", ,,Vydūno kūryba". Minėjimo pabaigoje mokyklos dramos būrelio nariai suvaidino Vydūno komediją ,,Avelė".
Ačiū visiems dalyvavusiems, padėjusiems iš arčiau pažinti šį nuostabaus talento, unikalų rašytoją, dramaturgą, filosofą...