Lietuvių kalbos diena

2018 m. kovo 6 d. mokykloje buvo organizuota 5- 10 klasių mokiniams pažintinė lietuvių kalbos diena, skirta Lietuvos 100 - mečiui ir Lietuvių kalbos dienoms. Jos metu mokiniai kūrė emblemas, statė bokštą Lietuvai ir lietuvių kalbai, dalyvavo lietuvių kalbos ir dailės konkurse ,,Frazeologizmai - lietuvių kalbos deimančiukai", rinkdami informaciją, piešdami plakatus ruošėsi filosofo, rašytojo Vydūno 150 - mečiui, buvo išrinkta raštingiausia 5-10 klasių mokinė Virginija Veprauskaitė (8 kl.). Pažintinė diena buvo užbaigta protų mūšiu, kuriame dalyvavo 5 komandos po 5 mokinius iš skirtingų klasių. Mokiniai atsakinėjo į klausimus, kūrė akrostichą kalbai, atliko kitas įvairias užduotis, skirtas Lietuvos 100 - mečiui ir lietuvių kalbai. Protų mūšį laimėjo ,,Penketuko" komanda. Visos komandos apdovanotos padėkomis.
Šis ir kiti panašūs renginiai stiprina mokinių lietuvių kalbos mokymosi motyvaciją, didina kalbos prestižą, ugdo pagarbą Lietuvai ir lietuvių kalbai.