Lietuvos Valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimas Kulvoje

2018 m. vasario 15 d. Kulvoje prie parapijos namų buvo atidengta atminimo lenta 1919-1920 m. Nepriklausomybės kovų Kulvos seniūnijos Vyties kryžiaus kavalieriams ir savanoriams. Po šios ceremonijos Kulvos kultūros centre vyko iškilmingas minėjimas, kuriame skaitė pranešimą Kulvos Abraomo Kulviečio mokyklos istorijos mokytoja Neringa Petrusevičienė ir jos vadovaujami mokiniai parodė spektaklį. Mokiniai - artistai atkūrė Lietuvos istorijos faktus nuo Mindaugo laikų iki 1918 m. vasario 16 d., kai buvo paskelbta Lietuvos nepriklausomybė. Šaunuoliai mūsų mokiniai - aktoriai: Ignas Ivaškevičius, Danielius Nikišičevas, Rokas Čekanavičius, Arnas Vaitkevičius, Dija Vaitkevičiūtė, Aurika Vaitkevičiūtė, Kevinas Bartušas, Goda Mačiulytė, Emilė Skačkovaitė, Gerda Kairytė, Laurynas Gružauskas, Paulius Povilionis ir kt.

Lietuvių k. vyr.mokytoja Nijolė Matulevičienė