Valentino diena

2018 m. vasario 14 d.mokykloje buvo švenčiama Valentino diena, kurios metu buvo išrinkta saldžioji porelė. Renginyje iš viso dalyvavo 8 poros. Jos prisistatė meilės šūkiu, atsakė į testo klausimus, statė meilės statulą, sakė meilius žodžius, kūrė gražius sakinius, šoko, žaidė. Komisija geriausioms poroms ant šakelių kabino raudonas širdeles. Pasibaigus konkursui buvo labai nesunku išrinkti porą - nugalėtoją, nes viena šakelė pražydo gausiomis širdelėmis. Taigi saldžioji porelė tapo Emilė (6 kl.) ir Lukas (5 kl.). Jai buvo įteiktas kvietimas romantiškiems pietums, o kitos dalyvavusios porelės apdovanotos saldžiaisiais prizais. Renginio metu saldieji prizai buvo įteikti ir 5-10 klasių mokinių išrinktai simpatiškiausiai Valentinai Aurikai (7 kl.), simpatiškiausiam Valentinui Ignui (8 kl.) ir mylimiausiai anglų k. mokytojai Dovilei.

Lietuvių k. vyr.mokytoja Nijolė Matulevičienė