Mažieji švenčia Lietuvos gimtadienį

Yra pasakos ir mitai.
Yra ir dainos, papročiai,
Kas sujungia visus......
O kas gi sujungs visus: ir tėvelius, ir vaikučius geriau, jei ne susibūrimas į rytmetį „ Mano gimtinė – tai mano šeima“ vasario 12 dieną kartu švęsti Lietuvos gimtadienį, skirtą Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo šimtmečiui. Kol vaikai statė pilis, tėveliai atnaujino žinias apie Lietuvą. Kokios gražiausios gimtinės spalvos, mums papasakojo Domantas su savo mamyte, o kodėl varnėnai grįžta kiekvieną pavasarį, paporino Rusnė ir jos močiutė. Vaikai su tėveliais rungtyniavo dėliojant dėliones apie metų laikus. Nuožmioje intelektualinėje kovoje laimėjo sumaniausieji, tai yra mūsų vaikučiai. Skambant M. Mikutavičiaus bei G. Paškevičiaus dainoms, tėveliai spalvino „ Lietuvą“. O koks gimtadienis be torto? Štai ir skaniausias šimtmečio tortas... Drąsiai visi galim sušukti: „ IR MES TIKRAI MYLIM LIETUVĄ !!!“

Ikimokyklinio ugdymo vyr. auklėtoja Vaida Grušeckienė