Paroda ,,Adventur 2018"

2018 m. sausio 26 d. geriausiai besimokantys geografijos 6-8 klasių mokiniai kartu su geografijos mokytoja M. Jakštiene vyko į tarptautinę turizmo ir aktyvaus laisvalaikio parodą ,,Adventur 2018". Mokiniai dalyvavo LGMA organizuotame geografijos žinių konkurse kartu su dar 480 bendraamžių iš visos Lietuvos,   ,,Geografijos pamoka kitaip" paskaitoje, kurios metu mokytojai ekspertai dalinosi kelionių įspūdžiais iš Islandijos, bendravo su žymiais keliautojais, praplėtė akiratį, žaidė edukacinius žaidimus, skanavo įvairių šalių saldumynus... Puiki savaitgalio pradžia ir gera nuotaika. Ačiū organizatoriams už suteiktą galimybę geografijos kabinetą iškeisti į Litexpo rūmus!

Geografijos mokytoja Miglė Jakštienė