5-10 klasių mokinių karnavalas

2017 m. gruodžio 22 d. mokykloje vyko 5-10 klasių mokinių visus metus labai laukiamas renginys - Kalėdinis karnavalas. Tradiciškai renginį vedė ir organizavo 10 klasės mokiniai, vadovaujami klasės vadovės Miglės Jakštienės. Tema ,,Televizija. Gero vakaro šou". Mokiniai savo kūrybiškais pasirodymais pristatė pačias žiūrimiausias televizijos laidas. 5 klasės mokiniai suvaidino jumoristinį ,,Kvieskite daktarą" siužetą, 6 klasės mokiniai pristatė šiuolaikišką pasaką laidoje ,,Labanakt, vaikučiai", 7 klasės mokiniai parengė reportažą ,,Žinios", 8 - okai suvaidino laidą ,,Valanda su Rūta" ir privertė visus kvatoti. 10-okai žiūrovus pralinksmino parengę žaidimą ,,Atspėk dainą. Dainuoja vaikai" ir rodydami iš anksto nufilmuotą siužetą ,,Rimti pokalbiai". Mokytojos surengė ,,Sveikinimų koncertą". Mokyklos televizijoje buvo gausu laidų, žiūrovų plojimų, juoko ir dainų. Renginio pabaigoje visus mokinius aplankė Kalėdų Senelis su Snieguole, pasirodymus vainikavo konfeti lietus. Šypsenomis ir gera nuotaika atsisveikinome su draugais ir mokytojais, visiems linkėdami gerų ateinančių metų. Po karnavalo mokiniai susirinko į klases, kur vyko žiburėliai.

Geografijos mokytoja Miglė Jakštienė