Atverk gerumui širdį

2017 m. gruodžio 14 dieną mokykloje vyko jaukus ir šiltas tradicinis renginys "Atverk gerumui širdį". Jau nuo savaitės pradžios vaikai laukė ir ruošėsi šiai popietei - gamino atvirukus ir kvietimus mamytėms, kepė ir dailino imbierinius sausainius, mokėsi stalo puošybos paslapčių. Ketvirtadienį vaikai kartu su mamomis, nešini geromis nuotaikomis, susirinko į jaukią popietę. Čia jie dailino sausainėlius, kalbėjosi apie kiekvieno šeimoje esančias tradicijas, dalinosi patirtimi. Visą klasę apgaubė nepakartojama ramybės, šilumos ir jaukumo aura, skambėjo tyli kalėdinė muzika, rankelės kruopščiai dirbo ir mėgavosi vieni kitų artumu...
Kasmet šį renginį organizuoja mokyklos logopedė, socialinė pedagogė bei specialioji pedagogė. Džiaugiamės, kad renginys tapo tradiciniu ir jau nuo mokslo metų pradžios vaikai be galo jo laukia.

Socialinė pedagogė Orinta Smailienė