Akcija ir paroda

2017 m. lapkričio mėn. pabaigoje pradinio ugdymo mokytojos pasitarė ir nusprendė žiemos šventėms papuošti pradinių klasių korpusą. Nuo gruodžio mėn. pradžios koridoriaus palubėje sklendžia erdvinės snaigės iš pusplasčio, langus papuošė karpiniai. Svarbiausias akcentas - akcija "Artėja Kalėdos - papuošk duris". Visų pradinių klasių durys stebina sumanumu, originalumu, kruopštumu. Ačiū visiems dalyvavusiems už šiltą Kalėdų laukimą.
Nuo gruodžio 4 d. mokyklos foje vyksta Sniego Senių paroda. Senelius iš popieriaus, popierinių servetėlių, medžiagos, plastikinės plėvelės, plastikinių vienkartinių puodelių, vatos bei kitų medžiagų pristatė visos klasės. Patys darbščiausi, išmaniausi mokiniai pagamino besmegenius namuose kartu su savo šeimos nariais. Maži ir dideli Seneliai nuostabiai papuošė mūsų mokyklą‼ Visi parodos dalyviai bus apdovanoti gruodžio 22 dieną mokyklos Karnavalo metu.

Pradinio ugdymo vyr. mokytoja Skirmantė Pilsudskienė