Netradicinė geografijos pamoka ,,Indija"

2017 m.lapkričio 29 d. 8-10 klasių mokiniams vyko netradicinė geografijos pamoka apie Indiją. Mokykloje apsilankė Jonavoje žinoma Anantbodh jogos ir Aikido studijos vadovė Tatjana bei jos vyras Satish Kumar. Svečiai mokiniams įdomiai pristatė Indijos šalį, supažindino su demografija, gamtos ypatumais, klimatu, mokė sanskrito kalbos, demonstravo nuotraukas ir vaizdo įrašus iš asmeninio archyvo, dalijosi patirtimi. Geografijos mokytojai padovanojo Indijos valstybės vėliavėlę. Mokiniai liko sužavėti. Nuoširdžiai dėkojame Tatjanai ir Satish, kad atvyko į mūsų mokyklą, nuoširdžiai bendravo, paskatino mokinius dar labiau domėtis kultūromis, mokytis geografijos ir kalbų.
Geografijos mokytoja Miglė Jakštienė