Netradicinė geografijos pamoka

2017 m. lapkričio 17 d. mokykloje vyko netradicinė geografijos pamoka 8 ir 10 klasių mokiniams, kurios metu buvo paminėta pasaulinė GIS diena. Mokiniai dalyvavo Eorientacinėse varžybose, kurias organizavo UAB ,,Hnit-Baltic" - geografinės informacinės sistemos lyderė Baltijos šalyse, internetinėje svetainėje www.maps.lt. Mokiniams puikiai sekėsi ,,keliauti" po Lietuvą ir atlikti užduotis, visi rado paskutinįjį objektą ir liko patenkinti savo dalyvavimu  netradicinėje veikloje.

Nuoširdžiai sveikiname 10 klasės mokinį Arną Vaitkevičių, nugalėjusį Eorientacinėse varžybose. Apdovanojimas Arnui atkeliaus tiesiai iš Hnit Baltic centro!
Arnai, mes didžiuojamės tavimi!

Geografijos mokytoja Miglė Jakštienė