Mokyklos prezidento rinkimai

2017 m. lapkričio 13 dieną mokykloje buvo paskelbta rinkimų į mokyklos prezidentus kampanijos pradžia. Keturi kandidatai pasiūlė savo veiklos programas. Jie surinko reikiamą rinkėjų parašų skaičių, vedė agitaciją. Lapkričio 17 d. įvyko rinkimai į mokyklos prezidentus. 5-10 klasių mokiniai 22 balsais išrinko 8 klasės mokinį Igną Ivaškevičių, kuris lapkričio 20 dieną buvo pasveikintas padėka. Mokyklos prezidentas padėkojo visiems, balsavusiems už jį, ir pažadėjo kartu su mokinių taryba bei visa mokyklos bendruomene spręsti iškilusias problemas. Dar kartą sveikiname naują mokyklos prezidentą Igną Ivaškevičių.