Karjeros ugdymo diena

2017 m. lapkričio 15 d. mokykloje buvo organizuota Karjeros ugdymo diena. Vyresnieji mokiniai su geografijos mokytoja M. Jakštiene, dailės mokytoja D. Salestrinskaite ir anglų k. mokytoja D. Brazdeike vyko į Kauno taikomosios dailės mokyklą dalyvauti edukacinėse pamokose. Mokiniai noriai susiskirstė į tris grupes pagal patinkamą veiklą: vieni apsilankė technologijų klasėje, kur turėjo galimybę iš medžio išdrožinėti raktų pakabuką žuvytę, kiti sėdo prie kompiuterių informacinių technologijų kabinete ir sukūrė vaizdo klipą, trečioji grupė pasirinko tekstilės pamoką ir iš vilnos nusivėlė sagę avytę. Dėkojame Kauno taikomosios dailės mokyklos pedagogams už jaukų priėmimą, supažindinimą su esamomis specialybėmis, studentams už įdomius pasakojimus ir mokyklos muziejaus pristatymą. Grįžome kupini idėjų, motyvacija mokytis ir pasirinkti norimą specialybę rankose laikydami savo sukurtus gaminius.

5-6 klasių mokiniai susibūrę vienoje klasėje sprendė kryžiažodžius apie įvairias profesijas, atliko savęs ir kitų pažinimo testus, kuriuos paruošė direktorės pavaduotoja ugdymui N. Petrusevičienė. Vėliau mokinukai su savo klasių vadovėmis O. Smailiene ir N. Matulevičiene aplankė Kulvos kaime įvairius punktus: parduotuvę ,,Aibę", Kulvos medicinos punktą, Kulvos seniūniją ir biblioteką, susipažino praktiškai su įvairių profesijų žmonėmis. Dėkojame visiems, kurie šiltai priėmė ir nuoširdžiai bendravo.
Sugrįžę penktokai paruošė profesijų plakatą, o šeštokai papildė jį profesijų asmeninėmis savybėmis.
Karjeros ugdymo diena buvo užbaigta žaidimais ir užduočių atlikimu grupėse. Tikimės, kad ši diena suteikė mokiniams daugiau žinių apie profesijas, jų reikšmę ir reikalingumą.

Geografijos mokytoja Miglė Jakštienė