Karjeros ugdymo diena

2017 m. lapkričio 14 dieną 1-4 klasių mokiniai vyko į Kauno oro uostą. Jie apžiūrėjo keleivių terminalą, praėjo patikrą, iš arti pamatė lėktuvus, su oro uosto autobusu buvo nuvežti iki pakilimo tako, susipažino su gaisrinėmis mašinomis ir kita technika, lipo į skrydžių valdymo bokštą, kur stebėjo lėktuvo pakilimą.
Mokiniai stengėsi sužinoti, kokių profesijų žmonės dirba oro uoste. Ekskursijos gidui pateikė įvairių klausimų. Svarbiausius atsakymus žymėjosi užrašuose.
Išvyka į Kauno oro uostą surengta tam, kad mokiniai stebėtų darbo veiklas ir profesijų įvairovę, pamatytų komandinį darbą ir įvertintų jo svarbą bei rinktų informaciją apie dominančias profesijas.
Lapkričio 15 dieną mokykloje vyko ugdymo karjerai diena. 1-4 klasių mokiniai kartu su savo mokytojomis aptarė išvyką į Kauno oro uostą. Visi kartu aiškinosi sąvokas ,,darbas“, ,,karjera“, kalbėjo apie pasiruošimą ateičiai, žiūrėjo profesijų filmus, vardino teigiamas asmenines savybes, pomėgius, žaidė komandinius žaidimus, lavino savo reakciją ir ištvermę. Vėliau piešė savo būsimą profesiją.

Pradinio ugdymo mokytoja Daiva Zolubaitė-Deksnienė