Vokiečių kalbos renginys

2017 m. spalio 16- 22 dienomis visoje Lietuvoje  vyko vokiečių kalbos dienos „Ö kaip vokiškai?“. Mūsų mokykloje vyko renginys „Das alles ist Deutschland“ (Visa tai – Vokietija), skirtas 5 ir 7 klasės mokiniams. Jį vedė vokiečių mokytoja K.Chaladauskienė ir mokinė G.Želvytė. Mokiniai turėjo progą parodyti  žinias ir atpažinti mokytojos paruoštame plakate  žymiausius žmones ir lankytinas  vietas. Teisingai įvardinusieji gavo po prizą, kuriuos skyrė renginį globojantis Getės institutas. Vėliau mokiniai bandė spėti, kuris  vienas iš pateiktų 22  prekės ženklų, kurių dauguma matomi ir Lietuvoje, yra ne iš vokiškai kalbančių šalių. Paskutinę užduotį mokiniai atliko pasiskirstę komandomis – jie turėjo nuspręsti, ką aplankytų Vokietijoje, surasti norimą vietą žemėlapyje ir priklijuoti tinkamą paveikslėlį. Renginio pabaigoje mokiniai pristatė savo žemėlapius ir pasidalino saldžias dovanas.

Vokiečių k. mokytoja Kristina Chaladauskienė