Ekskursija į Šakių rajono dvarus

2017 metų spalio 25 d. 5-10 klasių mokiniai vyko ekskursijon į Šakių r. dvarus. Aplankė Zanavykų muziejų, Zyplių dvarą.Grožėjosi Zanavykų rudeniniu parku. Vėliau važiavo į Gelgaudiškio dvarą, kur mokiniai susipažino su dvaro istorija, eksponatais, atliko viktorinos užduotis bei išmoko dvaro šokių. Ačiū gidėms už įdomius pasakojimus bei nuoširdų mokinių užimtumą šokių metu.
Visa mokyklos bendruomenė nuoširdžiai dėkoja pagrindiniam ekskursijos rėmėjui - žemės ūkio kooperatyvui ,,Kulvos žemė", o ypač jo vadovui Alfonsui Bagdonui už supratingumą mokinius ugdyti Lietuvos istorijos pažinimo bei patriotizmo dvasia.