Mokytojų diena

2017 m. spalio 5 dieną, kaip ir kiekvienais metais, Mokytojų dieną buvo paminėta ypatingai. Nuo pat ryto mokykloje sklandė džiugus šurmulys ir puiki nuotaika. Mokiniai atskubėjo nešini gėlėmis ir saldžiomis dovanomis bei surengė nuoširdų koncertą ,,Mokyklinis laivas": eiles skaitė dramos ir literatų būrelių mokiniai (mokyt. N. Matulevičienė), dainavo 4-10 klasių mokiniai (mokyt. G. Treščenkina), savo nuoširdžiu pasirodymu sužavėjo priešmokyklinukai (mokyt. J. Ajutienė), pirmokai skaitė sveikinimo eiles (mokyt. D. Zolubaitė-Deksnienė). Pačius gražiausius žodžius tarė mokyklos direktorė Renata Špokienė. Dešimtos klasės mokiniai mokytojams įteikė rankų darbo atvirukus, akmenėlius - talismanus, knygų skirtukus, nominacijas. Viena reikšmingiausių mokiniams tradicijų mūsų mokykloje - karjeros ugdymas, kuomet vyresnių klasių mokiniai veda pamokas, pavaduoja mokytojus.
Šiais metais Mokytojų diena buvo kupina nuoširdaus juoko ir šypsenų. Mokiniai turėjo puikią progą atsidėkoti mokytojams už jų darbą, pastangas, kantrybę.

Geografijos mokytoja Miglė Jakštienė