Tyrėjų naktis

2017 m. rugsėjo 29 dieną ,,Tyrėjų naktis" visus mokslo entuziastus pakvietė į nepakartojamus renginius. Mūsų mokyklos mokiniai lankėsi Kauno technologijos universitete. Žaidė studentų sukurtus žaidimus, statė gynybinę pilį iš kinetinio smėlio, dalyvavo šaškių turnyre, Europos Sąjungos viktorinoje, išbandė virtualios realybės treniruotes, susipažino su Space gravitacija, išmėgino kovinius ginklus, apžiūrėjo nykstančius balinius vėžlius, susipažino su jų mitybos ypatumais ir gyvenimo sąlygomis, apžiūrėjo 3D spausdintuvą ir jo spausdintus darbus, sportavo... O svarbiausia - dalyvavo žadą atimančiuose bandymuose - paskaitose ,,Aukštųjų įtampų laboratorija" ir ,,Įvadas į robotiką". Visi grįžo kupini emocijų ir susipažinę su ateities mokslu.

Geografijos mokytoja Miglė Jakštienė