Europos kalbų diena

2017 m. rugsėjo 26 dieną mokykloje vyko Europos kalbų dienos renginys. 7 klasės mokiniai paaiškino šios dienos reikšmę ir svarbą žmogaus gyvenime. Priešmokyklinio ugdymo auklėtiniai pristatė gražius mandagumo žodžius lietuvių kalba, o užsienio kalbų mokytojos suvienijo jėgas ir į veiklą įtraukė visus mokinius.Anglų kalbos mokytoja D. Brazdeikė paruošė muzikinę spėlionę - išgirdę dainą mokiniai turėjo atspėti, kokia Europos kalba yra dainuojama. 4 klasės mokiniai anglų kalba deklamavo eilėraštį apie mokyklos taisykles. Vyresnieji skandavo šokio ritmu anglų ir vokiečių kalbomis. Vokiečių kalbos mokytoja K. Chaladauskienė ir rusų kalbos mokytoja J. Juškienė surengė užsienio kalbų viktoriną 5-10 klasių mokiniams. Buvo apdovanoti nugalėtojai - 8 klasės mokiniai. Iš anksto paskelbtą konkursą ,,Užrašai užsienio kalbomis ant mano drabužių" laimėjo 8 klasės mokinys Ignas Ivaškevičius. Mokiniams renginys labai patiko.

Anglų kalbos mokytoja Dovilė Brazdeikė