Judrumo ir sveikatingumo savaitė

Sportas – sveikata!!! Tai žino kiekvienas: ir didelis, ir mažas. Todėl prisidėdami prie judrumo bei sveikatingumo savaitės (2017-09-18-22), ,,Boružėlių“ grupės ir priešmokyklinio ugdymo vaikučiai surengė paspirtukų varžybas „ Aš turėjau paspirtuką, vienas ratas nesisuko“. Nors dangus niaukstėsi, geroms varžyboms blogo oro nėra. Dalyviai tarpusavyje varžėsi, kaip tikrame dviračių treke. Neblėso aistros ir kirtus finišo liniją visų dalyvių veiduose spindėjo šypsena, ryžtas bei pasitikėjimas savimi.
Su tokiais „ lenktynininkais“ ir prastas oras nebaisus, bet saldžiųjų medalių įteikimo ceremoniją perkėlėme į priešmokyklinio ugdymo klasę. Nugalėjo DRAUGYSTĖ!!!

,,Boružėlių" grupės auklėtoja Daiva Grušeckienė

Rugsėjo 20 dieną kūno kultūros mokytojas Kęstutis Antanavičius organizavo BOX-FIT treniruotę, kuri vyko mokyklos salėje po dviejų pamokų 20 minučių.  Susirinko 5-10 klasių mokiniai, kurie buvo patenkinti tokia judria pertrauka ir norėtų tokių pertraukų daugiau...

Kūno kultūros mokytojas Kęstutis Antanavičius