„Naktis mokykloje“

2017 m. gegužės 30 dieną Kulvos Abraomo Kulviečio mokykloje vyko 5-7 klasių mokinių renginys „Naktis mokykloje“. Joje vyko individualaus skaitymo valandėlė, kurios pabaigoje ir mokiniai, ir mokytojos pasidalijo įspūdžiais iš skaitytų knygų. Vaikų susikaupimas parodė, kad jiems tokia nakvynės pradžia labai patiko. Vėliau visi kepė dešreles ir susirinko bendrai vakarienei prie plataus, valgiais apkrauto stalo. Reikėjo pasistiprinti, nes laukė įdomios veiklos: stalo žaidimai, rungtys sporto salėje, užkasto lobio ieškojimas, slėpynės tamsoje, filmo žiūrėjimas. Didžiausio susidomėjimo sulaukė diskoteka, karaokė bei pižamų vakarėlis. Renginio aktyviausieji buvo apdovanoti saldžiaisiais prizais. Kai kam teko užmigti, kai kam nepavyko, bet įspūdžiai, tikimės, neišblės dar ilgai...