„Spartakiada“

2017 m. gegužės 29 dieną pradinių klasių mokiniai dalyvavo „Spartakiadoje“. Savo sportinius sugebėjimus jie parodė atlikinėdami įvairias estafetes, žaisdami judriuosius žaidimus. Komandinis darbas, greitumas, orientacija atsispindėjo „Greičio estafetėje“, kur nepralenkiami buvo ketvirtokai. Kvadrato varžybose 1-2 klasių grupėje stipresni buvo antrokai, o 3-4 klasių grupėje – ketvirtokai. Individualiose rungtyse savo jėgas išbandėme svarmens kėlime, kur net 105 kartus svarmenį iškėlė ketvirtokas Lukas Ivaškevičius. Lanko sukime geriausios buvo Aistė Valionytė ir Emilija Baltrukėnaitė. Visi mokiniai buvo apdovanoti dovanėlėmis ir padėkos raštais.

Pradinio ugdymo vyr. mokytoja Rūta Dainienė