„Kuriu knygos viršelį“

2017 m. gegužės 15-19 dienomis Kulvos Abraomo Kulviečio mokykloje vyko 5-10 klasių mokinių projektas „Kuriu knygos viršelį", kurį vainikavo visos mokyklos bendruomenės išrinktų geriausių kūrėjų konferencija. Joje 10 išrinktųjų pristatė savo knygos viršelį, pasidalino mintimis, kaip sugalvojo pavadinimą, kokie veikėjai veiktų, koks veiksmas dominuotų ir kodėl jų knygomis turėtų susidomėti skaitytojai. Šio projekto nugalėtojas - aštuntokas Žygimantas Gudaitis - apdovanotas padėka ir prizu. Padėkos įteiktos ir kitiems konferencijos dalyviams. Šis projektas mūsų mokykloje taps tradiciniu, tik kiekvienais metais bus tobulinamas.