Tarptautinė šokio diena

Kulvos Abraomo Kulviečio mokyklos pradinių klasių mokiniai, „Sveikatiados“ projekto dalyviai, 2017 m. balandžio 28 d. paminėjo tarptautinę šokio dieną. „Šok ir nesustok 2017“ – taip vadinosi mūsų šventė, kurios metu savo choreografinius, kūrybinius, sceninius gebėjimus parodė 1-4 klasių mažieji šokėjai. 1-os klasės mokinė Smiltė visus sužavėjo pašokdama Lotynų Amerikos šokį džaivą. 2-os klasės mokiniai pašoko linksmą ir nuotaikingą šokį „Gummy bears“. 3-os klasės mokinės paimprovizavo šiuolaikiškais ritmiškais šokiais. O šventės vyriausieji, ketvirtokai, nepaliko nė vieno abejingo. Jie pasirinko maištingų šokių stilių – gatvės šokius. Jų pasirodymu žavėjosi komisija ir žiūrovai. Visi šventės dalyviai buvo apdovanoti „Sveikatiados“ padėkos raštais ir nominacijomis už spalvingiausią, linksmiausią, įdomiausią, masyviausią šokį. Šokti, judėti yra ne tik sveika, bet ir malonu, gera, žaisminga.

Pradinio ugdymo vyr. mokytoja Rūta Dainienė