„Rūkai – save žudai“

2017 m. balandžio 26 dieną Kulvos Abraomo Kulviečio mokykloje vyko viktorina 7-10 klasių mokiniams „Rūkai – save žudai“, skirta tarptautinei nerūkymo dienai paminėti. Renginį inicijavo ir organizavo jaunųjų gamtininkų būrelio nariai kartu su biologijos mokytoja.

Viktorinoje mokiniai turėjo pasukti galvas. Jos metu buvo užduodami ne tik klausimai, susiję su nerūkymu ir sveika gyvensena, bet ir sprendžiami kryžiažodžiai, dėliojamos mozaikos bei atliekamos kūrybinės užduotys. Kiekvienos klasės komandos buvo labai kūrybingos, sukūrė rūkymo antireklamas ir eilėraščius prieš rūkymą. Taip pat renginio organizatoriai parodė filmuką nerūkymo tema. Viktoriną laimėjo 8 klasės komanda, o visi susirinkusieji linksmai ir turiningai praleido laiką.

Biologijos vyr. mokytoja Vida Dautartienė