„Žodžių lietūs“

2017 m. balandžio 6 dieną 6-8 klasių keturių berniukų komanda dalyvavo Ruklos Jono Stanislausko mokyklos - daugiafunkcio centro organizuotoje lietuvių kalbos kūrybinėje popietėje „Žodžių lietūs“, skirtoje Lietuvių kalbos kultūros metams. Joje mokiniai parodė namų darbą, atliko įvairias kalbos ir literatūros kūrybines užduotis, turiningai ir žaismingai praleido laiką. O svarbiausia - mūsų mokyklos berniukų ketvertas iš 4 komandų laimėjo I - ąją vietą. Šaunuoliai mūsų mokiniai - Danielius Nikišičevas (6 kl.), Ignas Ivaškevičius (7kl.), Augustas Bieliauskas (8 kl.) ir Gytis Pustelninkas (8 kl.)!

Lietuvių k. vyr. mokytoja Nijolė Matulevičienė

Jonavos rajono Kulvos Abraomo Kulviečio mokykla

Kauno g. 7, Kulvos k., Kulvos sen., Jonavos rajonas, LT-55350. Telefonas: (8-349) 49 445