„Žiniukai 2017“

2017 m. kovo 28 d. Kulvos Abraomo Kulviečio mokykloje vyko rajoninis 5-6 klasių matematikos konkursas „Žiniukai 2017“. Konkursą organizavo matematikos mokytojos Sigita Rancaitė ir Julita Ivanauskienė. Džiugu, kad šiemet šis, jau tradiciniu tapęs konkursas vyko mūsų mokykloje. Šią gražią pavasario dieną mūsų mokykloje svečiavosi ir konkurse dalyvavo komandos iš Užusalių pagrindinės mokyklos, Barupės mokyklos, Žeimių mokyklos – daugiafunkcio centro, Šveicarijos pagrindinės mokyklos. Mokinių komandos prisistatė, sprendė loginius uždavinius bei galvosūkius, atliko kūrybines bei praktines užduotis, kūrė matematines pasakas, kapitonai varžėsi „Kapitonų mūšyje“. Visus labai palaikė sirgalių komandos, kurios nenuobodžiavo ir atliko jiems skirtas užduotis. Šiemet „Žiniukų“ titulą pelnė ir taurę laimėjo Žeimių mokyklos – daugiafunkcio centro komanda.

Matematikos vyr. mokytoja Sigita Rancaitė

Jonavos rajono Kulvos Abraomo Kulviečio mokykla

Kauno g. 7, Kulvos k., Kulvos sen., Jonavos rajonas, LT-55350. Telefonas: (8-349) 49 445