„Teatro diena“

2017 m. kovo 27 dieną mokykloje vyko pažintinė diena, skirta Teatro dienai bei Talentų šou. Šiandien prasidėjo ir Baltų šalių literatūrų savaitė. Šia proga vyresnieji mokiniai skaitė latvių pasakas mažesniesiems, klausėsi latvių kalba skaitomos pasakos ir rinko panašius latvių - lietuvių kalbų žodžius, iliustravo.

Vėliau 5-9 klasių trupės vaidino vaikų rašytojo V. Račicko kūrinėlius apie populiariausią personažą Zuiką. Komisija išrinko geriausią spektaklį, kurį suvaidino 7 klasės mokiniai. Jiems atiteko pereinamoji taurė. Buvo išrinkti ir geriausieji kiekvienos klasės aktoriai. Jiems įteiktos padėkos.

Pažintinę dieną užbaigė Talentų šou. Mokiniai savo talentus rodė 5 kategorijose: raiškaus skaitymo, dainų, šokių, piešimo ir triukų. Kaip viena komisijos narė pasakė, jog visų dalyvavusių mokinių talentas buvo drąsa, todėl visi talentų atlikėjai buvo apdovanoti padėkomis ir saldžiaisiais prizais.