„Savo talentą dovanoju Žemei“

2017 m. kovo 20 dieną pradinių klasių mokiniams vyko pažintinės veiklos skirtos Žemės dienai. Mokiniai žiūrėjo skaidres, dokumentinius filmus apie planetos gyvūniją, augaliją, ekologiją.  Mokykloje svečiavosi  K. Celiešius. Jis mokiniams pravedė  paskaitėlę gamtosaugos tema.

Vėliau vaikai grupelėse piešė plakatus skirtus Žemei  ir juos pristatė, o galiausiai  pademonstravo asmeninius  talentus  konkurse „Savo talentą dovanoju Žemei“: vieni šoko, kiti dainavo, pristatė savo piešinius, demonstravo triukus, deklamavo eiles. Komisija išrinko geriausiai pasirodžusius mažuosius talentus ir juos apdovanojo diplomais, padėkomis  bei atminimo dovanėlėmis.

Pradinio ugdymo mokytojos Daiva Zolubaitė-Deksnienė, Skirmantė Pilsudskienė