„Dešimtokų teismas“

2017 m. kovo 10 d. Kulvos Abraomo Kulviečio mokykloje vyko dešimtokų šimtadienis. Devintokai su klasės vadove S. Rancaite dešimtokams surengė tikrą „Teismą“. „Tylos, teismas eina,“ – tokiu pranešimu prasidėjo renginys, kurio metu ne vienas sėdėjo nekantriai ir su linksmu nerimu laukė, kas bus toliau. Devintokai ne tik teisė dešimtokus už įvairias per dešimt mokymosi metų padarytas išdaigas, bet ir prajuokino linksmais liudytojų įrašais, išjudino šokiu bei užduotimis. Galų gale buvo įrodyta, jog dešimtokai nėra tokie blogi ir gali būti išteisinti. Tačiau jiems buvo skirta bausmė – dar 100 dienų mokytis šioje mokykloje ir būti kultūringais mokiniais. Davę įžadus, dešimtokai gavo kalendorių, kuris padės skaičiuoti tas 100 dienų, beveik baigimo pažymėjimus – pusatestačius bei nominacijas.

Matematikos vyr. mokytoja Sigita Rancaitė